Përshkrimi i Pronës

Apartament ne shitje!
-Mbas shkolles Barjam Curri plazh
-Kati i 4 me ashensor
-Zona ne te cilen ndodhet eshte mjaft e zhvilluar dhe ofron te gjitha kushtet dhe facilitetet e nevojshme per nje jetese komode.

Disponon dokumentacion te rregullt dhe eshte i gatshem per shitje.

Detajet e Pronës

Lloji: Apartment
Statusi Used
Website Views 12