Përshkrimi i Pronës

APARTAMENTI NE SHITJE ndodhet ne zonen e plazhit
-RRUGA ''DHIMITER KARAJ''
-APARTAMENTI ORGANIZOHET NGA:
1 dhome ndenje/kuzhine
1 dhome gjumi
1banjo
ballkon.
-E GJITHA E MOBILUAR
-SIPERFAQE TOTALE 44.35m2
-Ne katin e 4 te nje pallati te mirembajtur ME ASHENSOR.
-Zona ne te cilin pozicionohet apartamenti eshte mjaft i frekuentuar ne cdo kohe te vitit, ka prane te gjitha facilitetet e nevojshme dhe eshte nje zone mjaft e qete!
-Apartamenti disponon dokumentacion re rregullt.
-Per me shume informacione ose per nje vizite ne prone na kontaktoni!

Detajet e Pronës

Lloji: Apartment
Statusi Used
Dhomat e gjumit 1
Tualetet 1
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 104