Përshkrimi i Pronës

Apartamente me qera ditore javore etc
Per dy persona dhe nje femije
Kati I 4
Me ashensor
Ndodhet ne plazh
Rruga pavaresia

Detajet e Pronës

Lloji: Apartment
Statusi New
Dhomat e gjumit 1
Tualetet 1
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 83

Karakteristikat