Property Description

Apartamente me qera ditore javore etc
Per dy persona dhe nje femije
Kati I 4
Me ashensor
Ndodhet ne plazh
Rruga pavaresia

Property Details

Type: Apartment
Status New
Bedrooms 1
Baths 1
Living room 1
Website Views 22

Features