Përshkrimi i Pronës

đź“ŤShitet 2+1 perball pista iliria.

Apartamenti ka siperfaqe totale prej 85m2 dhe organizohet nga nje korridor qe ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes me kuzhinen te vecuar, dy dhoma gjumi , tualet, dhe nje ballkon.
•Pozicionohet ne katin e 5 banim, i pajisur me ashensor.
•Zona ne te cilen ndodhet eshte mjaft e zhvilluar dhe ofron te gjitha kushtet dhe facilitetet e nevojshme per nje jetese komode.

Disponon dokumentacion te rregullt dhe eshte i gatshem per shitje.

Detajet e Pronës

Lloji: Apartment
Statusi New
Website Views 117