Përshkrimi i Pronës

Vile ne shitje 3 kateshe.
Ka 11 dhoma dhe 420m2 toke bashke me ndertesen
Kushton:180000euro .

Detajet e Pronës

Lloji: Villa
Statusi Used
Website Views 101

Karakteristikat